Lakma

Producent Profesjonalnych Środków Czystości
Nasze NOWOŚCI

Strona główna » Aktualności » LAKMA na EUROGASTRO

LAKMA na EUROGASTRO

wielkość tekstu:A | A | A

EuroGastro to najważniejsze wydarzenie dla sektora HoReCa, podczas którego można przyjrzeć się nowościom, aktualnym trendom, a także podpatrzeć kulinarnych mistrzów. To tu dostępna jest specjalistyczna wiedza niezbędna do prowadzenia rentownego biznesu gastronomicznego.

Targi EuroGastro to przede wszystkim miejsce, w którym przedstawiciele sektora gastronomicznego, niezależnie od tego czy prowadzą restaurację, cukiernię, bar samoobsługowy, bistro ze zdrową żywnością czy fast food, kompleksowo wyposażą i zaopatrzą swój lokal. Z kolei dla tych, którzy w sektorze HoReCa dopiero stawiają pierwsze kroki, EuroGastro będą inspiracją do znalezienia pomysłu na własny biznes.

Na targach dostawcy i producenci zaprezentowali specjalistyczne wyposażenie zaplecza kuchennego, akcesoria dla gastronomii, sprzęt cateringowy oraz środki do profesjonalnego utrzymania higieny i czystości.

Zespół Chemii Profesjonalnej z dumą na 24m2 prezentował całą gamę profesjonalnych środków czystości: odświeżoną linię gastronomiczną PROFIMAX, linie obiektowe i dezynfekcyjne. Nasze stoisko jak i zorganizowany konkurs cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, tak więc wszystkim którzy nas odwiedzili! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Targów.

czytano: 3746 razy

źródło: MTP; lakmapro

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł Strona główna
informacje prawne

LAKMA Strefa Sp. z o.o. 43-254 Warszowice, ul. Gajowa 7, tel./fax: (+48) 32 43 53 188, mail: lakma.strefa@lakma.com

▲ do góry
LAKMA Professional - producent profesjonalnych środków czystości dla Firm, rynku HoReCa, gastronomii, służby zdrowia. Oferujemy wysokiej jakości środki do czyszczenia min. sanitariatów, podłóg, mebli, szyb. Zawsze służymy fachowym doradztwem i szkoleniami.