Lakma

Producent Profesjonalnych Środków Czystości
Nasze NOWOŚCI

Strona główna » Aktualności » VENDING - NOWOŚĆ

VENDING - NOWOŚĆ

wielkość tekstu:A | A | A

Obecność automatów vendingowych w miejscach publicznych to już dziś standard. Korzystamy z nich min. na dworcach, w szpitalach, szkołach, pubach, firmach, supermarketach, galeriach handlowych i na ulicy. Można je zainstalować praktycznie wszędzie a najbardziej popularnymi są automaty do kawy. Największymi producentami automatów vendingowych na świecie są Chiny, USA, Włochy i Hiszpania. Polskie przedsiębiorstwa prowadzące działalność Vendingową skupia Polskie Stowarzyszenie Vendingu.

Na chwilę obecną zagęszczenie automatów w Polsce jest niskie, a to głównie z powodu, iż początek vendingu w naszym kraju to lata '90, więc kraje Europy zachodniej, USA czy Japonia mają nad nami przewagę.


Natomiast oznacza to, że branża ma przed sobą obiecującą przyszłość i należy się spodziewać wyłącznie rozwoju.

Zawsze bardzo ważnym elementem jest profesjonalny serwis maszyn, dlatego bardzo dziękujemy za możliwość uczestnictwa
na spotkaniu Firm z branży vendingowej w dniu 16 września 2015r w Łodzi, na którym korzystając z zaproszeniu przez Firmę
mieliśmy okazję przedpremierowo zaprezentować dwie nasze nowości do czyszczenia expresów
i maszyn Vendingowych : SP 101 ODTŁUSZCZACZ  i  SP 102 ODKAMIENIACZ, oraz poprowadzić szkolenie poświęcone specjalistycznym produktom z branży gastronomicznej.


Licząc na rozwój i owocna współpracę dziękujemy za uczestnictwo!

 

czytano: 5203 razy

źródło: portal Vending.pl

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł Strona główna
informacje prawne

LAKMA Strefa Sp. z o.o. 43-254 Warszowice, ul. Gajowa 7, tel./fax: (+48) 32 43 53 188, mail: lakma.strefa@lakma.com

▲ do góry
LAKMA Professional - producent profesjonalnych środków czystości dla Firm, rynku HoReCa, gastronomii, służby zdrowia. Oferujemy wysokiej jakości środki do czyszczenia min. sanitariatów, podłóg, mebli, szyb. Zawsze służymy fachowym doradztwem i szkoleniami.