Lakma

Producent Profesjonalnych Środków Czystości
Nasze NOWOŚCI

Strona główna » Aktualności » Lakma wspiera służby walczące z epidemią COVID-19

Lakma wspiera służby walczące z epidemią COVID-19

wielkość tekstu:A | A | A

Frma Lakma przekazała środki dezynfekujące służbom walczącym z epidemią COVID-19 w tym lekarzom, pielęgniarkom, strażakom, pracownikom jednostek pomocy społecznej oraz policjantom. To oni w czasie pandemii koronawirusa są szczególnie narażeni na kontakt z wirusem. By mogli pracować w jak najbezpieczniejszych warunkach Lakma podarowała im preparaty do dezynfekcji z linii Sidolux Anti-Bac oraz Preseptol.

 

Pracownicy firmy osobiście przywieźli produkty do punktów opieki medycznej: Szpitala Miejskiego w Żorach, Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie, Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, Szpitala św. Kamila Zakonu OO. Kamilianów w Tarnowskich Górach oraz do Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu. Antywirusowe środki do dezynfekcji przekazali także Miejskiemu Domowi Pomocy Społecznej w Żorach, Domowi Pomocy Społecznej Bursztyn w Kończycach, Fundacji Gramy do Końca dla Domu Samotnej Matki Słonecznik z Cieszyna, miejskim komendom straży pożarnej i policji w Żorach oraz powiatowym komendom straży pożarnej i policji w Cieszynie.

czytano: 558 razy

źródło: lakma.com

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł Strona główna
informacje prawne

LAKMA Strefa Sp. z o.o. 43-254 Warszowice, ul. Gajowa 7, tel./fax: (+48) 32 43 53 188, mail: lakma.strefa@lakma.com

▲ do góry
LAKMA Professional - producent profesjonalnych środków czystości dla Firm, rynku HoReCa, gastronomii, służby zdrowia. Oferujemy wysokiej jakości środki do czyszczenia min. sanitariatów, podłóg, mebli, szyb. Zawsze służymy fachowym doradztwem i szkoleniami.