Lakma

Producent Profesjonalnych Środków Czystości
Nasze NOWOŚCI

Strona główna » Aktualności » Lakma partnerem największego w Polsce Festiwalu Szachowego.

Lakma partnerem największego w Polsce Festiwalu Szachowego.

wielkość tekstu:A | A | A

Lakma miała przyjemność być partnerem największego w Polsce Festiwalu Szachowego. Wydarzenie to odbywało się w dniach W dniach 14-23 sierpnia w Ustroniu. Organizatorem był Śląski Związki Szachowy. Na odwiedzających czekało wiele atrakcji – m.in. pokazy filmów o tematyce szachowej, mecze piłkarskie czy koncerty. Dodatkowo festiwal odwiedził gość specjalny – Anatolij Karpow, wielokrotny Mistrz Świata w szachach. Swoją przygodę z nimi rozpoczął w wieku czterech lat, a pierwszy duży sukces na arenie międzynarodowej odniósł już w wieku 18 lat, zdobywając tytuł Mistrza Świata Juniorów. 
Nasza firma zadbała o odpowiednią dezynfekcję na miejscu, by uczestnicy mogli rywalizować w jak najbezpieczniejszych warunkach. Wirusobójczy żel do rąk z linii Sidolux Anti-Bac nieustannie towarzyszył graczom podczas turnieju, natomiast Preseptol z linii Chemii Profesjonalnej zadbał o dokładną dezynfekcję stoisk i pomieszczeń.

czytano: 403 razy

źródło: lakma.com

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł Strona główna
informacje prawne

LAKMA Strefa Sp. z o.o. 43-254 Warszowice, ul. Gajowa 7, tel./fax: (+48) 32 43 53 188, mail: lakma.strefa@lakma.com

▲ do góry
LAKMA Professional - producent profesjonalnych środków czystości dla Firm, rynku HoReCa, gastronomii, służby zdrowia. Oferujemy wysokiej jakości środki do czyszczenia min. sanitariatów, podłóg, mebli, szyb. Zawsze służymy fachowym doradztwem i szkoleniami.