profimax180smog.jpg
SP 180 SMOG to skoncentrowany preparat do czyszczenia komór wędzarniczych, rusztów, grilli, piekarników, kominków, piecyków. Skutecznie usuwa przypalone zanieczyszczenia tłuszczowe i smoliste (zwęglone węglowodany, białka, tłuszcze) pozostawiając powierzchnie czysta. - skuteczne usuwanie zabrudzeń tłuszczowych - zalecany w warunkach przemysłowych - posiada neutralny zapach.
aktualnosci_preseptol_foam_acid.png
Preseptol Foam Acid przeznaczony jest do dezynfekcji kwasoodpornych powierzchni twardych zarówno mających, jak i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością. Koncentrat polecany jest do mycia, odkamieniania, dezynfekcji oraz odświeżania twardych, wodoodpornych powierzchni (np. toalety, umywalki, wanny, pisuary, kafelki, ściany). Przeznaczony do stosowania w obiektach typu: hotele, motele, restauracje, baseny, budynki biurowe, obiekty użyteczności publicznej itp. Dzięki specjalnie opracowanej formule produkt łączy w sobie doskonałe właściwości myjące, skutecznie usuwa osady mydlane oraz kamienia. Zapewnia wysoki poziom higieny mytych i dezynfekowanych powierzchni.

Preseptol Foam Acid posiada zezwolenie na obrót produktem biobójczym o nr 3420/TP/2021

Dowiedz się więcej
aktualnosci_preseptol_soap.png
Preseptol Soap, to Płyn o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wiruso- bójczym przeznaczony do mycia i dezynfekcji rak. Zalecany do stosowania tam, gdzie istnieje wysokie ryzyko przenoszenia zakażeń z rąk na ręce lub z rąk personelu na wytwarzane produkty. Przeznaczony do higienicznego mycia rak w jednostkach służby zdrowia, gabinetach kosmetycznych, domach pomocy społecznej, placówkach żywienia zbiorowego, przemyśle spożywczym (przetwórstwie mięsa, mleka, ryb, higiena uboju, produkcja napojów), placówkach biologicznej SPA itp.

Preseptol Soap posiada zezwolenie na obrót produktem biobójczym o nr 3647/TP/2021

Dowiedz się więcej 
aktualnosci_preseptol_multi_amber.png
Przedstawiamy Państwu uniwersalny, wirusobójczy płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Preseptol Multi Amber.
Preseptol Multi amber, to płyn do higienicznej dezynfekcji rąk, dezynfekcji powierzchni, również tych mających kontakt z żywnością. Preparat może być stosowany zarówno w placówkach medycznych jak i miejscach użyteczności publicznej oraz gospodarstwach domowych. Swoje zastosowanie, znajdzie w każdej poczekalni medycznej, jako higieniczna dezynfekcja rąk, dla pacjentów przed wejściem do gabinetu lekarskiego. Świetnie sprawdzi się w gabinecie medycznym, do dezynfekcji foteli, kozetek, asystorów i sprzętu medycznego odpornego na działanie alkoholu. Jest ważnym elementem, również profilaktycznego odkażania i czyszczenia powierzchni. Preseptol Multi szybko się wchłania, dzięki temu jego działanie jest natychmiastowe. 

Preparat wykazuje właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. Został stworzony na bazie etanolu 65 g/100 g.

Preseptol Multi amber, posiada zezwolenie na obrót produktem biobójczym o nr 2977/TP/2020

Dowiedz się więcej